بهینه سازی مصرف کاغذ
بهینه سازی مصرف کاغذ

بهینه سازی مصرف کاغذ امری اجتناب ناپدیر در دنیای امروز است. هر روز نزدیک به 2.5 کوئینتیلیون بایت داده جدید تولید می شود. اکتشافات جدید، مقالات، نقاط داده، عناوین … تقریباً بیش از حد قابل رسیدگی است. وقتی صحبت از حجم عظیم داده می شود، صنعت کاغذ تفاوتی ندارد.

اغلب، این داده‌ها در سبک‌ها، قالب‌ها، فرکانس‌های جمع‌آوری و سیستم‌های بسیار متنوعی ارائه می‌شوند که آن را بسیار سیلو می‌کند. هیچ نمای جامع و تک شیشه ای وجود ندارد. دامنه محدود تصمیمات محدودی را ایجاد می کند، و تجزیه و تحلیل ها برای کل صنعت غیرممکن است که داده ها محو یا ناسازگار باشند.

به همین دلیل است که استفاده از داده های بزرگ برای بهینه سازی صنعت کاغذ بسیار مهم است. با به کارگیری هوش مصنوعی و به کارگیری آن در صنعت کاغذ، قادر به حل مسائل حیاتی و استفاده از فرصت ها خواهیم بود.

 

1. کاهش مصرف انرژی

دستیابی به معیارهای پایداری یک هدف اصلی برای صنعت کاغذ است. برای دستیابی به این معیارها، اقدامات پایداری باید در کنار اهداف تجاری اولویت بندی شوند. کلان داده بینش عمیقی در مورد استفاده از انرژی ارائه می دهد. سپس می توان از این تجزیه و تحلیل ها برای تولید توصیه های فرآیندی استفاده کرد. این امر مصرف آب، مواد شیمیایی و انرژی را بهینه می کند. به این ترتیب، کارخانه‌های کاغذ می‌توانند بدون اتلاف منابع یا انرژی به بهترین فرآیندها دست یابند که پیشرفت را به سمت معیارهای انرژی یا پایداری معکوس می‌کند.

 

2. دستیابی به کیفیت یکنواخت

صنعت کاغذ بسیار پیچیده تر از آن چیزی است که بسیاری از مردم به آن اعتبار می دهند. دستیابی به کیفیت ثابت بین تولید تا تولید می تواند چالش برانگیز باشد. داده های بزرگ به تجزیه و تحلیل فرآیندهای خمیر کاغذ و کاغذ سازی کمک می کند و سپس تنظیماتی را برای ارائه کیفیت ثابت پیشنهاد می کند.

هوش مصنوعی به تجزیه و تحلیل دوره‌های تولید کاغذ گذشته، داده‌های مواد مورد استفاده و ورودی‌های محیطی کمک می‌کند. با استفاده از این اطلاعات، تولیدات آینده را می توان بر اساس الگوها و عملکرد گذشته بهینه کرد.

مشارکت در عصر دگرگونی دیجیتال همه چیز در مورد نوآوری بر اساس فرصت است. در اینجا چیزی است که می توانید با داده های مناسب در نوک انگشتان خود انجام دهید:

اطلاعات صحیح باعث می شود تا تصمیمات مطمئن تر و مبتنی بر داده ها بیشتر شود.

 

3. استفاده از فرصت ها

Deep Analytics نام بازی در بسیاری از صنایع است. با ابزارهای مناسبی که داده‌ها را جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل، ترکیب و نمایش می‌دهد، داده‌های بزرگ یک تغییر بازی برای صنعت کاغذ است. داده های بزرگ به کارشناسان فنی، مدیران و شرکت ها اجازه می دهد تا داده ها را از تمام تجهیزات، فرآیندها و نقاط تماس در کل زنجیره تامین به هم متصل کنند.

جمع آوری این نوع داده های کل نگر، نقاط داده زیادی را نشان می دهد که قبلاً در طول فرآیند تصمیم گیری قابل مشاهده نبودند. این روشی دقیق برای تصمیم گیری، استفاده از فرصت های جدید و حرکت رو به جلو به سوی آینده ای جدید و دیجیتالی ایجاد می کند.

مزایای داده های بزرگ را می توان در هر مرحله از فرآیند تولید کاغذ اعمال کرد. از کاشت درخت گرفته تا ارزیابی محموله ها تا پیگیری قیمت های حمل و نقل. داده های بزرگ به رشد صنعت کاغذ، دستیابی به معیارهای پایداری، افزایش درآمد و حفاظت از محیط زیست کمک می کند.

در کاغذ باطله نجاتی، ما از داده ها برای تولید کاغذهای گرافیکی و بسته بندی با کیفیت بالا و قابل بازیافت کم کربن استفاده می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارهایی که انجام می دهیم، امروز محصولات ما را بررسی کنید!

منبع: norpacpaper.com