کاغذ بازیافت شده بسته بندی
کاغذ بازیافت شده بسته بندی

از آنجایی که همه‌گیری COVID-19 سراسر زندگی ما را فرا گرفته است، یک گرایش نوظهور از خرید حضوری به گزینه‌های تحویل و تحویل از راه دور فاصله دارد. حتی برای اقلامی مانند مواد غذایی یا دارویی، مصرف کنندگان به سمت روش های تحویل و انجام حرکت کرده اند.

این هجوم سفارش‌ها و محموله‌های جدید، شرکت‌های بسته‌بندی و تحویل مانند آمازون و اینستاکارت را بر آن داشته تا در میان افزایش تحویل‌ها، رشد چشمگیری را گزارش کنند. از آنجایی که میلیون ها نفر در سراسر کشور در حال حاضر از داخل خانه خرید می کنند، غذا می خورند و خود را سرگرم می کنند، نتیجه افزایش فوق العاده ای در میزان کاغذ بسته بندی است که هم تولید و هم مصرف می شود.

رشد کاغذ بسته بندی کاملاً نتیجه COVID-19 نیست. کاغذ بسته بندی در چند سال گذشته رو به افزایش بوده است. در سال 2019، ارزش بازار بسته‌بندی کاغذی 69.91 میلیارد دلار بود و انتظار می‌رفت که در سال 2025 به 88.73 میلیارد دلار برسد. رشد خرید آنلاین و حمل و نقل، قوانین دولتی و همچنین ترجیحات مصرف‌کنندگان که از ظروف پلاستیکی به سمت کاغذ دور می‌شوند به این امر کمک کرده‌اند. همه گیری 2020 این روندها را تسریع کرد.

این بیماری همه گیر همچنین تولید میلیاردها محصول اضافی مانند ضدعفونی کننده دست، ماسک، دستکش، روپوش پلاستیکی و دستمال مرطوب ضدعفونی کننده را ضروری کرده است. قابل درک است، افزایش محصولات یکبار مصرف که برای زندگی ایمن در شرایط همه گیر استفاده می شود، برخی از دوستداران محیط زیست را نگران کرده است.

با این حال، دوستداران محیط زیست در مورد کاغذ بسته بندی می توانند نفس راحتی بکشند. بر خلاف سایر محصولات یکبار مصرف مانند ماسک های یکبار مصرف یا سایر PPE (تجهیزات محافظ شخصی)، کاغذ بسته بندی می تواند هم منبع و هم تولید پایدار باشد.

به عنوان مثال، در NORPAC تمام کاغذهای بسته بندی سبک وزن از کاغذ بازیافتی ساخته شده و فرآیند خمیر و سفید کردن بدون کلر انجام می شود. به طور مشابه، هر مرحله از سیستم بازیابی انرژی و آب برای کاهش اتلاف آب و انرژی بهینه شده است. نتیجه نهایی ما این است که تخته کانتینری با 82٪ کربن کمتر نسبت به اکثر تولید کنندگان کاغذ رقیب ساخته شده است و در عین حال مشخصات رطوبت یکنواخت، شکل گیری عالی و وزن پایه ثابت را حفظ می کند.

پایداری کاغذ بسته بندی به تولید آن ختم نمی شود. 93 درصد از کاغذ راه راه با موفقیت برای بازیافت در ایالات متحده بازیافت می شود. این موضوع باعث می‌شود کاغذ بسته‌بندی یکی از پربازیافت‌ترین کالاهای مصرفی روی کره زمین باشد. داستان رشد کاغذ بسته بندی در چند سال اخیر نشان می دهد که آینده تولید کاغذ می تواند با اهداف یک محیط سالم و پایدار همسو شود.

در NORPAC، ما معتقدیم که کاغذ نقش مهمی در قوی و پایدار نگه داشتن سیاره ما دارد. امروز با ما تماس بگیرید تا برگه اطلاعات محصول رایگان را روی کانتینربرد و سایر محصولات بسته بندی درخواست کنید.

 

منبع: norpacpaper.com