کاغذ باطله و بازیاقت آن
کاغذ باطله و بازیاقت آن

دور نگه داشتن کاغذ از محل های دفن زباله

بازیافت کاغذ باطله می تواند بصورت چشمگیر در محیط زیست تاثیر گذار باشد. روز ما اغلب با کاغذ شروع می شود و به پایان می رسد. از فنجان های کاغذی که برای سرو قهوه صبح خود استفاده می کنیم تا مقوای راه راه که برای ارسال محصولات به سراسر جهان استفاده می کنیم، کاغذ نقش مهمی در زندگی ما دارد. چه کاغذ توالت، کیسه های کاغذی، کتاب، یا منابع کمتر آشکار مانند صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا حتی لباس ما، جهان ما از کاغذ زیادی استفاده می کند.

در واقع ، تخمین زده می شود که متوسط آمریکایی هر سال بیش از 700 پوند کاغذ مصرف می کند. که خبر خوبی برای محیط زیست ما است ، زیرا کاغذ یکی از پایدارترین محصولات مصرفی در جهان است. و کاغذ نه تنها یکی از راه های سازگار با محیط زیست برای بسته بندی ، ارسال یا ارائه محصولات یا خدمات ، بلکه بسیار قابل بازیافت است.

 

اهمیت بازیافت کاغذ

کاغذ به راحتی بازیافتی ترین ماده در ایالات متحده است با نرخ بازیافت کلی بیش از 63٪ از سال 2009، و نرخ بازیافت برای مقوا به بالای 82٪ می رسد. بازیافت کاغذ با اجازه دادن به کاغذ برای ورود مجدد به چرخه عمر محصول به محافظت از محیط زیست کمک می کند و به کاهش چشمگیر کل انرژی، آب و منابع مورد استفاده در تولید کاغذ کمک می کند.

با این حال، علیرغم نرخ بالای بازیافت کاغذ، هنوز مقداری کاغذ وجود دارد که در محل های دفن زباله و کارخانه های دفع زباله قرار می گیرد. وقتی کاغذ به جای بازیافت به عنوان زباله دور ریخته می شود، وارد مکان های دفن زباله می شود که در آنجا فضایی را اشغال می کند که ایجاد محل های دفن اضافی را ضروری می کند. همچنین آن کاغذ را از چرخه بازیافت حذف می کند که می تواند منجر به افزایش نیاز به خمیر بکر و سایر مواد شود.

به همین دلیل است که ما معتقدیم بازیافت کاغذ را می‌توان به ارتفاعات بیشتری رساند.

 

عملیات بازیافت جدید

انتظار می رود NORPAC با کارخانه بازیافت کاغذ جدید خود یکی از بزرگترین مصرف کنندگان و خریداران کاغذهای باطله بازیافتی در کشور باشد. در NORPAC، ما معتقدیم که کاغذ همیشه در تضمین سلامت محیط زیست و آینده سیاره ما نقش خواهد داشت. به همین دلیل است که ما در یکی از بزرگترین و موثرترین تأسیسات بازیافت کاغذ در جهان سرمایه گذاری کرده ایم.

ما اخیراً 50 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده ایم تا توانایی خود را برای تبدیل کاغذ باطله به کاغذ بازیافتی سبک وزن برای استفاده در جعبه ها و نمایشگرهای راه راه، کیسه های کاغذی و سایر محصولات بسته بندی گسترش دهیم. امکانات جدید ما به ما این امکان را می دهد که سالانه نزدیک به 1 میلیون تن کاغذ بازیافتی را بازیافت کنیم. این محصولات جدید 100 درصد از کاغذهای باطله بازیافتی تولید خواهند شد.

امکانات بازیافت جدید ما نه تنها به ما کمک می کند تا صدها هزار تن کاغذ باطله را هر ساله از محل های دفن زباله دور کنیم، بلکه به جوامع محلی ما کمک می کنند تا در تلاشی جهانی برای اولویت دادن به بازیافت و پایداری مشارکت کنند. حفاظت از محیط زیست ما یک تلاش تیمی است و می تواند به صورت محلی، ملی یا بین المللی انجام شود.

حفاظت از محیط زیست نسل های آینده نیازمند نسل جدیدی از ایده ها و نوآوری است. ما قویاً معتقدیم که کاغذ همچنان راه حل و کاتالیزور پایداری خواهد بود، زیرا ما آینده ای قوی و سالم می سازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت های بازیافت کاغذ NORPAC، برای منابع بیشتر از وب سایت ما دیدن کنید.

منبع: norpacpaper.com