کاغذ باطله نجاتی

این مجموعه با مدیریت آقای علی نجاتی با حدود نیم قرن تجربه در راستای ارائه خدمات جمع آوری وبازیافت ضایعات کاغذ با کادری مجرب و حرفه ای وبا برخورداری از تمامی تجهیزات فنی در این حوزه آماده خدمات رسانی به تمامی هموطنان عزیز و همچنین آماده همکاری با تمای ارگان های دولتی و خصوصی و...دراین زمینه می باشد.

بازیافت کاغذ و ساخت محصولات کاغذی جدید از آن ها امری بسیار بهینه و اقتصادی می باشد و از اصراف و هدر رفتن جلوگیری می نماید و موجب کاهش هزینه ها نیز می گردد. از اصلی ترین مزایای بازیافت کاغذ می توان به حفاظت از محیط زیست اشاره کرد. تولید کاغذ های بازیافتی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد که مورد توجه همگان قرار گرفته است و امری کاربردی و کارساز می باشد.

این مجموعه در زمینه خرید انواع ضایعات کاغذی به صورت تناژ ودر فرمت های مختلف فرم اداری زونکن های بایگانی کاغذهای A4 دفتروکتاب دانشگاهی به صورت رنگی وسیاه وسفید، روزنامه باطله ومجله گلاسه و… و همچنین  دیسک های ضایعاتی فعالیت گسترده دارد.

وجه تمایز این مجموعه تعهد کاری واخلاقی در راستای امحاء اسناد محرمانه ارگان های حساس در حضور نماینده قانونی سازمان ها می باشد.


تولید انواع پوشال های ساده وخاص در ضخامت های مختلف با کیفیت و با رتبه ممتاز جهت مصارف داخلی وصادراتی به صورت سفید ورنگی در تناژ مختلف انجام گرفته وروزانه به اقصی نقاط کشور وکشورهای همسایه صادرمی گردد.

این مجموعه با زیربنای فنی لازم در نزدیکی شما در حال فعالیت روزانه می باشد و از جانب پرسنل مجرب این مجموعه از شما در این راستا دعوت به همکاری می نماییم.

خدمات ما

تولید پوشال میوه

تولید پوشال میوه

تولید انواع پوشال صحافی درجه 1 و 2. پوشال سفید و صادراتی، پوشال رنگی و پوشال میوه.

روزنامه باطله

خرید روزنامه و کاغذ باطله

روزنامه باطله فقط برای پاک کردن شیشه نیست!! و مصارف گوناگونی ازجمله پرورش قارچ، بسته بندی محصولات کشاورزی ، تولید مداد روزنامه ای دارد.

کتاب باطله

خرید کتاب و فرم باطله

انواع کتاب های دانشگاهی ایرانی و طرحی و تمامی کتاب هایی در کتابخانه جایی ندارند، خریداری می شوند.

فرم باطله

کاغذ باطله کیلویی چند؟

ضایعات کاغذ انواع زیادی دارد و هرنوع کاغذ، بسته به جنس و وزن کاغذ قیمت مختلفی دارد. برای آگاهی از قیمت روز تماس بگیرید. 09191171167